جمعه, 15 آذر 1398  

سخن سردبیر

روستای باستانی میرملکی


مي خواهيم میرملکی را پاس بداريم. به ياد اجداد و نياكانمان كه روزگاري با تلاش و همت بلند خويش میرملکی را بنیان نهادند و برماست كه آن را ارج نهيم .
ارادتمند: محسن رستگار
ارسال خبر : واتساپ و تلگرام
09174112911
ایمیل ما:
Mirmalakynews@yahoo.com


دکتر روح الله قاسمیان : زندگیدکتر روح الله قاسمیان

32 سال پیش در چنین روزی
چه خوش گفت شاعر خوش ذوق که زندگی آب روان است و روان می‌گذرد. 32 سال گذشت اما در چند جمله بیان این سه دهه را خلاصه می‌کنم و واقعا بهش ایمان دارم.
یک: در زندگی هر طور فکر کنی، همانگونه نیز زندگی خواهی کرد. فکر شما زندگی و آینده شما را می سازد و من کاملا معتقدم که سرنوشت را می شود از سر نوشت

دو: در زندگی، لذت آرامش بخش نیست بلکه تحمل سختی برای رسیدن به لذت آرامش بخش خواهد بود.

سه: در زندگی همانگونه که حضرت امیر علیه‌السلام گفت باید هر چه برای خودت دوست داری برای دیگران هم دوست داشته باشیدو هر آنچه نمی پسندی برای دیگران هم نخواهید. اگر خلاف این قاعده عمل شود، زندگی قانون طبیعت خود را دارد و اگر بد کردید، برای شما نیز بد می شود.

چهار: بخشش و گذشت در زندگی به اندازه‌ای شیرین است که گویی مسیر قله دماوند را طی کردید و در مسیر برگشت هستید. حتما تجربه کنید.

پنج: در محیط‌های کاری و زندگی اجتماعی، باید بدی دیگران را با خوبی پاسخ دهید و هیچ وقت در تعامل با دیگران بدی را با بدی پاسخ ندهید.

شش: آنچه بهترین زندگی را برایم ساخته، بزرگ‌شدن در سختی و مشکلات بود که از دوران کودکی به سراغم آمد. مشکلات همیشه فکر شما را بزرگ خواهد کرد و روح شما را بزرگتر.

هفت: اگر در زندگی هدفتان بزرگتر از مشکلاتتان باشد، دقیقا به موفقیت خواهید رسید اما اگر هدف کوچک باشد و مشکلات بزرگ، شما هدف را نخواهید دید در نتیجه آینده چندان خوشایند نخواهد بود.

هشت: در زندگی اگر قرار باشد مواظب دوربین‌ها باشیم، در ساختمان‌ها و اماکن دنبالش نگردید، دوربینی هست که همیشه و در همه جا شما را می بیند و آن خداوند منان است، اگر به این امر برسید، همه مسائل حل می شود.

نه : نکته آخر اینکه زندگی زیباست با تمام جوانبش

پاینده باد زندگی


دیدگاه‌ها   

 
+2 #2 حسین آسایش 1394-01-19 12:42
و دهم هم با اجازه من اضافه میکنم. هیچ گاه مغرور نشو و بر خود مناز چرا که ابهت شخص و قدرت و شوکت او در چشم زدنی نیست می شود.موفق باشی و تولدت باز هم مبارک
نقل قول کردن
 
 
+2 #1 رحیمیان-رضا.لامرد 1393-09-26 15:03
احسنت.بهره بردم.با شناختی که از شما دارم،یقین میدانم که تمام آنچه گفته اید عین حقیقتی است که در زندگی تجربه کرده اید.

هماره بهروزی وکامیابی قرین راهتان باشد.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به میرملکی نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا : محسن اسدپور

Template Design:Dima Group