جمعه, 15 آذر 1398  

سخن سردبیر

روستای باستانی میرملکی


مي خواهيم میرملکی را پاس بداريم. به ياد اجداد و نياكانمان كه روزگاري با تلاش و همت بلند خويش میرملکی را بنیان نهادند و برماست كه آن را ارج نهيم .
ارادتمند: محسن رستگار
ارسال خبر : واتساپ و تلگرام
09174112911
ایمیل ما:
Mirmalakynews@yahoo.com


درمانگاه وراوی به صورت آزمایشی، شبانه روزی شددر نشست مشترک نماينده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مسئولان شهرستان مُهر، با اجرای مجوز شبانه روزی شدن درمانگاه وراوی موافقت شد و از امروز به صورت آزمایشی آغاز می شود.

به گزارش مُهرستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی؛ وی در این نشست که شامگاه پنج شنبه در شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر برگزار شد، ضمن تشکر از مساعدت وزیر بهداشت و درمان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز درخصوص رفع نواقص و تکمیل برخی زیرساختهای درمانی منطقه خواستار افزایش اعتبار به مراکز درمانی دو شهرستان شد.

علوی افزود: شبانه روزی شدن درمانگاه شهر وراوی از خواسته های مردم بخش وراوی بود که با پیگیری و نشست با وزیر بهداشت و درمان و معاونان با این مهم موافقت شد اما اجرای آن به تاخیر افتاده است که تقاضا داریم هرچه سریعتر این خواسته بحق مردم اجرا شود.

دکتر بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در راستای پیگیریها و  مذاکره دکتر علوی با وزیر بهداشت و درمان و با تاکیدات خادم مردم و لامرد و مهر در مجلس درخصوص اجرای شبانه روزی شدن درمانگاه  وراوی موافقت خود را اعلام کرد و از فردا به صورت آزماشی آغاز می شود.

نماینده لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه از رئيس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواستار اختصاص پزشک متخصص به شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر شد.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به میرملکی نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا : محسن اسدپور

Template Design:Dima Group