چهارشنبه, 30 مرداد 1398  

سخن سردبیر

روستای باستانی میرملکی


مي خواهيم میرملکی را پاس بداريم. به ياد اجداد و نياكانمان كه روزگاري با تلاش و همت بلند خويش میرملکی را بنیان نهادند و برماست كه آن را ارج نهيم .
ارادتمند: محسن رستگار
ارسال خبر : واتساپ و تلگرام
09174112911
ایمیل ما:
Mirmalakynews@yahoo.com


با حضور جناب آقای سلامی مدیر آموزش و پرورش:تجلیل از دانش آموزان برتر در امتحانات نهایی سال گذشته

با حضور جناب آقای سلامی مدیر آموزش و پرورش، گل پرور معاون آموزشی و کارشناس آموزش و اولیاء دانش آموزان در مدارس متوسطه دوم که دانش آموزان آنها در امتحانات پایانی معدل بالای هفده را کسب کرده اند، از این دانش اموزان تجلیل بعمل آمد.
به گزارش مُهرستان؛ سلامی مدیر آموزش و پرورش با ذکر این نکته که موفقیت تصادفی نیست و این توفیق با تلاش خود دانش آموزان و اولیاء آنها، دبیران و مدیران مدارس کسب شده است، افزود: انتظار می رود دانش آموزان و خانواده های آنها با بهره گیری از امکاناتی که آموزش و پرورش در اختیار آنان قرار می دهد، حداکثر استفاده را بنمایند و خانواده ها با برنامه ریزی مناسب زمینه موفقیت فرزندانشان را فراهم نمایند.

در پایان از طرف مدیریت آموزش و پرورش به دانش آموزان لوح تقدیر و هدایایی تقدیم شد.

آموزش و پرورش مُهر

برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی در مقاطع متوسطه اول و دوم

با هدف بالا بردن توان علمی و بررسی وضعیت تحصیلی دانش اموزان متوسطه اول و دوم آزمون پیشرفت تحصیلی از آنان در تاریخ های ۲۰ و ۲۱ آذر با حضور همه دانش اموزان این دو مقطع بعمل آمد.

در این آزمون تعداد ۱۶۸۹ دانش اموز شرکت کرده اند که از این تعداد ۱۱۰۰ نفر متوسطه اول و ۵۸۹ نفر متوسطه دوم می باشند. این آزمون ها هر ساله و در دو نوبت با هدف بررسی میزان پیشرفت تحصیلی دانش اموزان برگزار می گردد.

آموزش و پرورش مُهر

کسب رتبه ۱۴ استانی توسط پژوهش سرای خیام شهر مُهر

پژوهش سرای خیام شهر مهر بعد از گذشت یکسال از شروع فعالیت خود موفق شد در میان چهل پژوهش سرای فعال استان فارس، رتبه چهارده را کسب کند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مهر ضمن آرزوی کسب توفیقات بیشتر، این موفقیت را به مدیر و همکاران شاغل در آن پژوهش سرا تبریک می گوید.

لازم به ذکر است این پژوهش سرا در طول سال گذشته با توجه به اقبال و توجه مدیران مدارس و دانش آموزان مستعد و علاقمند پژوهش توانسته است موفقیت های بزرگی از جمله: ۱ – کسب مقام اوّل در مسابقات نوجوان سالم توسط دانش آموز زهرا امینی از بنت الهدی صدر ۲- کسب مقام دوّم مسابقات آزمایشگاهی بخش شیمی توسط دانش آموزان سوم تجربی از دبیرستان بنت الهدی صدر ۳ – کسب دو مقام اوّلی و یک مقام سوم در مسابقات خلاقیت و ایده پردازی ۴ – کسب رتبه ممتاز مسابقات لیزر و اپتیک استان فارس توسط دانش آموز زهرا فرضی

به اطلاع مدیران و دانش آموزان علاقمند به کارهای پژوهشی می رساند: که پژوهش سرای خیام پذیرای گرم شما جهت انجام و همکاری در کارهای پژوهشی و تحقیقاتی می باشد.

آموزش و پرورش مُهر

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به میرملکی نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا : محسن اسدپور

Template Design:Dima Group