چهارشنبه, 30 مرداد 1398  

سخن سردبیر

روستای باستانی میرملکی


مي خواهيم میرملکی را پاس بداريم. به ياد اجداد و نياكانمان كه روزگاري با تلاش و همت بلند خويش میرملکی را بنیان نهادند و برماست كه آن را ارج نهيم .
ارادتمند: محسن رستگار
ارسال خبر : واتساپ و تلگرام
09174112911
ایمیل ما:
Mirmalakynews@yahoo.com


جناب آقای رحیمیان ریاست محترم دادگستری در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی لارستان پیرامون مباحث حفظ اراضی ملیبه گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان ، مهندس باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در سفر یک روزه ی خود به شهرستان مهر با رحیمیان رییس دادگستری این شهرستان دیدار کرد .


در این جلسه ی مشترک که پیرامون مباحث حفظ  اراضی ملی صورت گرفت مهندس باقری فرد اظهارداشت : حفاظت از اراضی ملی در حفظ حقوق بیت‌المال اهمیت زیادی دارد و نقش نهادهای نظارتی، ادارات و دستگاه‌های مربوطه در پیشگیری و کاهش انگیزه زمین‌خواری بسیار مهم است.

درصورت همکاری های دستگاه های متولی و مسئول مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید تا تمامی موارد تجاوز و تصرف اراضی و آسیب های وارده به منابع طبیعی که از سنوات گذشته صورت گرفته ، به وضعیت سابق بازگشت داشته شود .

باقری فرد افزود : با توجه به ايجاد عدالت در فضاي كشور و انجام اقدامات در حيطه ي اختيارات اين اداره كل در خصوص مقابله با زمين خواري و نيز بنا به تأكيدات مقام معظم رهبري در زمينه ي هوشياري دستگاه هاي اجرايي براي مقابله با تضييع كنندگان حقوق بيت المال اميدواريم چنين جلساتي براي بررسي  تخلف متصرفين و حمايت از ديگر حقوق مردم منطقه تاثيرات بسزايي را در اين حوزه به همراه داشته باشد.

وی ادامه داد : متاسفانه برخی زمین خواران و متصرفان زمین با نگاهی بعضاً طلبکارانه خود را میراث دار زمین و املاک دولتی می دانند، حال آنکه این زمین ها برای تحقق اهداف دولت است و هدف دولت تامین رفاه و آسایش ملت است و این تضییع حقوق شهروندان از سوی بعضی متصرفان به فرهنگی نادرست مبدل شده است

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان با تاکید بر اینکه : انتقال منابع طبیعی پایدار به نسل‌های آینده از مهم‌ترین وظایف جامعه است ، افزود :  همه ما در این راستا باتوجه به جایگاهی که داریم مسئول هستیم.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به میرملکی نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا : محسن اسدپور

Template Design:Dima Group