چهارشنبه, 30 مرداد 1398  

سخن سردبیر

روستای باستانی میرملکی


مي خواهيم میرملکی را پاس بداريم. به ياد اجداد و نياكانمان كه روزگاري با تلاش و همت بلند خويش میرملکی را بنیان نهادند و برماست كه آن را ارج نهيم .
ارادتمند: محسن رستگار
ارسال خبر : واتساپ و تلگرام
09174112911
ایمیل ما:
Mirmalakynews@yahoo.com


امام جمعه مُهر: شرکت اتان و پالایشگاه پارسیان با جوانان معترض جلسه بگیرند و پاسخگو باشند


مُهرستان: نماز با شکوه عید قربان  با حضور مردم مذهبی شهر مُهر  در مصلای نماز جمعه به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه این شهر  برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مُهرستان به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه مُهر ، حجت الاسلام شاکری در خطبه های نماز عید قربان با اشاره به مباحث حقوق اعضاء خانواده و نامه ۳۱ نهج البلاغه ، گفت: یاد مرگ از مقوله هایی است که باید در خانواده های اسلامی جا بیفتد ، چون یاد مرگ جلو طغیان و سرکشی را می گیرد. این عامل بسیار مهمی در پرورش  اسلامی یک جامعه است که واحد کوچک آن خانواده است .

امام جمعه شهر مُهر افزود:  خداوند انسان را با کرامت خلق کرد و این کرامت نباید با کارهای پست توأمان شود و انسان نباید بر اثر تکیه بر آرزوهای طویل و بلند به کارهای پست رو بیاورد.

شاکری با اشاره به عید قربان ، گفت: در این روز قربانی کردن یکی از سنن و مستحبات است و هر کس می تواند به تنهایی یا گروهی این کار را انجام دهد.

شاکری با حدیثی به میلاد امام دهم حضرت امام هادی (ع) گريززدند و گفتند: این دنیا بازار است که باید سعی شود در این بازار نفع معنوي ببریم.

در ادامه رئیس شورای زکات شهرستان مُهر به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در جمع دولتمردان پرداخت ابراز کرد: اینکه امام جامعه مسلمین می فرماید در برابر نظرات مخالف آشفته نشوید یعنی اینکه با آنها جلسه بگیرید و از نظرات مخالف استفاده کنید.

وی اضافه کرد: شرکت اتان و پالایشگاه پارسیان هم از فرمایش امام جامعه مسلمین مستثنی نیستند، باید شركت پارسیان سپهر یا همان اتان گیری وپالايشگاه پارسيان با اين جوانان  که معترض به نحوه عملکرد آنها هستند جلسات مکرر و مرتب داشته باشند و از نظرات آنها  استفاده کنند.

شاکری گفت: ارتباط مستقیم راه گشاست چون دردها را بهتر درک می کند و برای آن نسخه می پیچد.

امام جمعه مُهر در پایان به موضوع اشتغال و تولید اشاره کردو گفت: از اولویتهای اصلی جامعه ما اشتغال است که دولتمردان باید توجه خاصی به این موضوع کنند وسستي نكنند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به میرملکی نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا : محسن اسدپور

Template Design:Dima Group