زنده یاد رسول گوشه نشین: با اهداء عضو به چند نفر حیاتی دوباره بخشید

منتشر شده در سه شنبه, 26 ارديبهشت 1396 04:04
بازدید: 1673
مرحوم رسول گوشه‌نشین فرزند اکبر که بر اثر واژگونی خودرو در محور مُهر به لامرد دچار حادثه شده بود پس از گذشت یک هفته تحمل و درد جان‌فرسا بعدازظهر یکشنبه در بیمارستان شهید رجایی شیراز به معبود خود پیوست. اما خانواده این جوان لامردی در اقدامی خداپسندانه، همه اعضای بدن فرزندشان که قابلیت استفاده

برای دیگر بیماران داشت را اهدا نمودند تا رسول گوشه‌نشین حیاتی دوباره به چند نفر دیگر دهد.

با انتقال جوان مرحوم رسول گوشه‌نشین به بیمارستان نمازی شیراز برای انجام عمل پیوند، تنها قلب و کبد این جوان مرحوم لامرد قابلیت استفاده برای دیگران داشت.

این جوان لامردی 28 ساله، دارای مدرک مهندسی در رشته مکانیک بود و به گفته بستگان وی، بارها به پدر و مادر خود سفارش کرده بود که اگر روزی برای وی اتفاقی

رخ دهد، تمام اعضای بدنش اهدا شود و به همین دلیل پدر و مادر رسول نیز با کم‌ترین مقاومتی، خود پیش‌قدم اهدای عضو فرزندشان شدند.

مراسم تشییع پیکر این جوان خوشنام لامردی، صبح دوشنبه از گلزار شهدای لامرد به سمت محله عادل‌آباد و سپس در زادگاهش روستای میرملکی برگزار گردید.

سایت میرملکی نیوز از طرف مردم شریف روستای میرملکی ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار گوشه نشین از خداوند بزرگ برای آن عزیز سفر کرده غفران واسعه الهی و برای کلیه بازماندگان محترم صبری جمیل و اجری جزیل مسئلت دارد.