چهارشنبه, 30 مرداد 1398  

سخن سردبیر

روستای باستانی میرملکی


مي خواهيم میرملکی را پاس بداريم. به ياد اجداد و نياكانمان كه روزگاري با تلاش و همت بلند خويش میرملکی را بنیان نهادند و برماست كه آن را ارج نهيم .
ارادتمند: محسن رستگار
ارسال خبر : واتساپ و تلگرام
09174112911
ایمیل ما:
Mirmalakynews@yahoo.com


حجت السلام شاکری امام جمعه مُهر : گره اشتغال و تولید با نگاه به ظرفیت های درونی حل خواهد شدبه گزارش مُهرستان؛ حجت السلام شاکری امام جمعه مُهر ضمن سفارش همه به رعایت تقوی، بعد از شمردن حقوق زنان در خانواده طی جلسات و ماه های قبل، به حقوق شوهران که یکی از آن تمکین است پرداختندوابعاد مختلف آن را تشریح کردند

حجت السلام شاکری در بخش دیگری از سخنان خود به فرمایشات رهبر معظم انقلاب پرداخت و افزود؛ تولید و اشتغال با نگاه به درون حل خواهند شد.
وی ادامه داد که گرهی که امروز در عرصه تولید و اشتغال است با نگاه به درون و ظرفیت های موجود و جوانان ارزشی و ارزشمند قابل حل خواهد بود.

شاکری در ادامه به شهادت جمعی از مرزبانان عزیز کشورمان اشاره کردند و اظهار داشت، دولت بی عرضه پاکستان باید از بروز چنین حوادثی بجد جلوگیری کند و اگر قادر نیست که با اشرار کشورش مقابله کند از کشور مقتدر ایران کمک بخواهد تا کشور پاکستان را از لوث اشرار و تروریسم پاکسازی کند.
ایشان با تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه شعبان و موالیدش و روز پاسدار و جانباز اظهار داشتند؛ که این ذوات مقدس خط قرمز جامعه ماست، مبادا کسی به این خط قرمز ها تعرض کند.

امام جمعه شهر مُهر و رئیس شورای زکات شهرستان با توجه به نزدیک بودن فصل برداشت غلات و حضور روحانیون مبلغ در سطح شهرستان با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان و حضور مسئول زکات استان در نماز جمعه مُهر گفت: یکی از فریضه های الهی زکات است تا جایی که در جای جای قرآن وقتی حرف از نماز می آید بالافاصله صحبت از زکات می آید واین به خاطر اهمیت این موضوع است و پرداخت کنندگان زکات مشمول صلوات و درود پیامبر (ص) قرار دارند.

شاکری در پایان، یازدهم اردیبهشت روز کار و کارگر رو گرامی واین هفته را به کارگران تبریک گفتند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به میرملکی نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا : محسن اسدپور

Template Design:Dima Group