یکشنبه, 30 تیر 1398  

سخن سردبیر

روستای باستانی میرملکی


مي خواهيم میرملکی را پاس بداريم. به ياد اجداد و نياكانمان كه روزگاري با تلاش و همت بلند خويش میرملکی را بنیان نهادند و برماست كه آن را ارج نهيم .
ارادتمند: محسن رستگار
ارسال خبر : واتساپ و تلگرام
09174112911
ایمیل ما:
Mirmalakynews@yahoo.com


امام جمعه مُهر:آنچه که امروز مورد غفلت قرار گرفته مدیریت فرهنگی است امام جمعه شهر مُهر دردیدار با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تعمیق و نشر ارزش­ های انقلاب  اسلامی بر پایه مکتب فکری و سیاسی امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی از وظایف سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

به گزارش «مُهرستان» حجه الاسلام والمسلمین شاکری در این دیدار خطاب به آقای فتحی رئیس اداره ارشاد اسلامی مُهر بیان داشت؛ آنچه که امروز مورد غفلت قرار گرفته مدیریت فرهنگی است.

حجه السلام شاکری در باب اهمیت فرهنگ در شرایط کنونی بیان داشت؛ مسئله ی فرهنگ و قضایای فرهنگی خیلی مهم است و در کار فرهنگی هیچ وقفه و تعللی جایز نیست، چون بیشترین تلاش دشمنان بر روی جامعه و ملت و کشور ما، تلاش فرهنگی است چرا که بیشتر و پُر حجم و موثرتر از تلاش های سیاسی و امنیتی، تلاش فرهنگی است.

وی گفت: علت هم این است که آنها می دانند اگر در تلاش های فرهنگی علیه انقلاب موفق و پیروز شوند،‌ بقیه‌ی کارها برای آنها آسان خواهد شد؛ لذا روی آن متمرکزند.

شاکری در پایان این دیدار ضمن تشکر از زحمات رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مُهر نسبت به مدیرت فرهنگی عروسی ها در محیط شهرستان مطالبتی بیان نمود.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به میرملکی نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا : محسن اسدپور

Template Design:Dima Group