یکشنبه, 30 تیر 1398  

سخن سردبیر

روستای باستانی میرملکی


مي خواهيم میرملکی را پاس بداريم. به ياد اجداد و نياكانمان كه روزگاري با تلاش و همت بلند خويش میرملکی را بنیان نهادند و برماست كه آن را ارج نهيم .
ارادتمند: محسن رستگار
ارسال خبر : واتساپ و تلگرام
09174112911
ایمیل ما:
Mirmalakynews@yahoo.com


جناب آقای ابراهیم سلامی: اختصاص مجوز ساخت سه مدرسه جدید در شهرستان مُهرابراهیم سلامی رئیس مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مُهر از اختصاص سهمیه ساخت سه مدرسه جدید با پیگیری نماینده محترم مجلس در شهرستان خبر داد ، اتفاق مبارکی که می تواند تا حدودی مرکز شهرستان را از بحران کمبود فضای آموزشی نجات دهد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ، سلامی در این جلسه عنوان داشت: لازم می دانم از جناب آقای دکتر علوی نماینده محترم تشکر ویژه کنم بابت اتفاقی که برای اولین بار در شهرستان مُهر در حوزه آموزشی افتاد و آن اختصاص سهمیه ساخت سه مدرسه جدید به آموزش و پرورش مُهر و گله دار است.

وی افزود: در تاریخ آموزش و پرورش شهرستان مُهر این اولین بار است که سهمیه مدرسه از بنیاد برکت به آموزش و پرورش اختصاص یافته است.

ابراهیم سلامی ضمن گلایه از بی توجهی که در گذشته در حق شهرستان مُهر در جریان بوده است ، خاطرنشان کرد: متاسفانه خوابگاه شبانه روزی که متعلق به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان مُهر است متاسفانه راه اندازی نشد و هم سهم دخترانه و هم سهم پسرانه در شهرستان لامرد تأسیس شد ، در صورتی که اکثر دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد از بخش مرکزی و منطقه دارالمیزان شهرستان مُهر است و لازم است خوابگاه شبانه روزی زیر پوشش کمیته امداد حتماً در این شهرستان احداث شود.

وی در ادامه مشکل عدم اشتغال به تحصیلی دانش آموزان تبعه افغان در مدارس را مورد انتقاد قرار داد و گفت: چرا نباید دانش آموز تبعه افغانستان در مرکز شهرستان مُهر و همچنین گله دار درس بخواند! ، ائمه معصومین احادیث مختلفی در خصوص توجه به هم کیش و هم نوع دارند. متاسفانه بر اساس تقسیمات امنیتی دانش آموزان افغانی فقط می توانند در لامرد درس بخوانند و در آموزش و پرورش مُهر و گله دار تحصیل آنها ممنوع شده است. انتظار داریم این موضوع هم توسط فرماندار و نماینده محترم پیگیری شود.
نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به میرملکی نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا : محسن اسدپور

Template Design:Dima Group