یکشنبه, 30 تیر 1398  

سخن سردبیر

روستای باستانی میرملکی


مي خواهيم میرملکی را پاس بداريم. به ياد اجداد و نياكانمان كه روزگاري با تلاش و همت بلند خويش میرملکی را بنیان نهادند و برماست كه آن را ارج نهيم .
ارادتمند: محسن رستگار
ارسال خبر : واتساپ و تلگرام
09174112911
ایمیل ما:
Mirmalakynews@yahoo.com


با حضور مسئولین و اعضاء شوراهای شهر و روستا؛ مشکلات و نارسایی های بخش وراوی بررسی شد

مُهرستان » نشست مسئولین بنیاد مسکن، ابفا روستایی و ورزش و جوانان با شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش وراوی در محل بخشداری برگزار شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی بخشداری وراوی؛ در جلسه ای به ریاست دهقان بخشدار وراوی و با حضور مهندس حاجی پور مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مُهر، مهندس هوشمند مدیر ابفا روستایی شهرستان مُهر، عبدالهی مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش وراوی و روسای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای تابعه در محل بخشداری وراوی برگزار شد.

دهقان بخشدار وراوی در این جلسه گفت: حجم بهسازی و عمران روستایی طی مدت سه سال دولت تدبیر و امید در بخش وراوی به گونه ای انجام گرفته که امروز مردم تغییر و تفاوت را به خوبی لمس نموده اند.
وی افزود: امسال سعی داریم در کنار بهسازی کوچه هاو خیابان ها با اجرای طرح های مشارکتی با بنیاد مسکن و ابفا روستایی و سایر دستگاههای اجرایی در زمینه ی های اصلاح و توسعه شبکه های فرسوده اب ، فضا سازی و اجرای مبلمان شهری،نصب روشنایی بلوارها و ورودی روستاها، احداث پارک ومیادین و توسعه فضاهای ورزشی ، مسیر عمران و بهسازی در روستاها را تغییر دهیم.
بخشدار وراوی در ادامه با اشاره به وضعیت اب روستاها گفت: اکثر روستاهای این بخش با کمبود شدید اب مواجه می باشند که فرسودگی شبکه های اب و هدر رفت ان باعث گردیده در فصل تابستان روستاهای بخش وراوی با بحران کم ابی مواجه گردند ، لذا انتظار است که ابفا روستایی با کمک دهیاران موضوع اصلاح شبکه های فرسوده در سطح روستا را در سال جاری به یک سرانجام مطلوبی برسانند.

دهقان بخشدار وراوی سپس به موضوع ورزش و مشارکت روستاها در لیگ فوتسال بخش وراوی پرداخت و افزود: توجه به مسائل فرهنگی و ورزشی جوانان روستا یکی از وظایف مهم شوراها و دهیاران محترم می باشد که انتظار داریم امسال با کمک دهیاریها و نمایندگی ورزش و جوانان بخش وراوی شاهد شرکت تیم های ورزشی هر روستا در لیگ فوتسال وراوی باشیم .
در ادامه روسای شوراهای اسلامی و دهیاران به بیان مشکلات خود پرداختند و سپس مهندس حاجی پور مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مهندس هوشمند مدیر ابفا روستایی شهرستان مهر و همچنین اقای عبدالهی مسئول ورزش و جوانان بخش وراوی به ارائه توضیحاتی در رفع مشکلات مطرح شده پرداختند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به میرملکی نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا : محسن اسدپور

Template Design:Dima Group