چهارشنبه, 13 فروردين 1399  

سخن سردبیر

روستای باستانی میرملکی


مي خواهيم میرملکی را پاس بداريم. به ياد اجداد و نياكانمان كه روزگاري با تلاش و همت بلند خويش میرملکی را بنیان نهادند و برماست كه آن را ارج نهيم .
ارادتمند: محسن رستگار
ارسال خبر : واتساپ و تلگرام
09174112911
ایمیل ما:
Mirmalakynews@yahoo.com


پیام ریس آموزش و پرورش شهرستان مهر جناب آقای سلامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدیددر آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید ۹۳-۹۴ ، سلامی در پیامی فرا رسیدن سال جدید را به دانش آموزان، معلمان و مدیران تبریک گفت.

متن کامل این پیام را در ذیل مشاهده می کنید:

به نام آفریننده ی هستی و بخشنده ی خرد و دانایی

ماه پر فروغ مهر، لبخند زنان از راه می رسد و سایه ی طرب انگیز خود را بر سر و روی دانش آموزان و معلمان و مدیران می گستراند و مدیران و معلمان و دانش آموزان میزبان شایسته ای برای این ماه نورانی هستند.

مدارس آموزش و پرورش شهرستان مهر زیباتر و دلرباتر آغوش خود را بر همه ی دانش آموزان عزیز و معلمان گرامی باز کرده و امید می رود همه ی مدیران محترم مدارس در راستای اهداف آموزشی و تربیتی خود بخصوص با تکیه بر فضیلت های نظم و اخلاق، زمینه ساز بازگشایی به موقع مدارس وبرپایی مرتب و منظم  کلاس ها از همان روز نخست مهر باشند.

نکته ی قابل اعتنا و در خور توجه در سال جدید یکی این است که مدیران محترم، با تدبیر و درایت و حوصله و بردباری نسبت به جلب و جذب مشارکت فعال دانش آموزان، معلمان و بخصوص اولیای محترم در فرایند مهم و مقدس تحصیل وتربیت دانش آموزان اهتمام تام و سعی تمام مبذول دارند.

انتظار آموزش و پرورش شهرستان از اولیای محترم این است که دست کم ماهانه در مدرسه ی گلچهره های عزیزشان حاضر باشند و در تعامل سازنده با مدیریت آموزشگاه، در تعیین سرنوشت صحیح و آینده ی مؤثر دانش آموزان سهیم و شریک گردند.

در فرآیند آموزش و تربیت، سه حلقه ی به هم مرتبط معلم، دانش آموز و  ولی نقش آفرین هستند. مهم این است که این سه، نقش خود را جدی بگیرند و استوار و امیدوار، افق روشن و آینده ی درخشان دانش آموز را در محیطی آموزشی و آکنده از اخلاق انسانی نظاره گر باشند.

انشاء الله

ابراهیم سلامی

رئیس آموزش و پرورش شهرستان مهر

منبع: مهرستان

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به میرملکی نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا : محسن اسدپور

Template Design:Dima Group